Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta va incheia un contract pentru trei conturi online, pentru o perioada de 8 luni (01.05.2020-31.12.2020) cu posibilitatea de prelungire pentru o perioada de 4 luni (01.01.2021-30.04.2020) , in functie de fondurile disponibile cu aceasta destinatie.

Număr anunț
DA25504488
Autoritate contractantă
DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.495,20 RON
Valoare atribuită
1.495,20 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495,20 RON

din 1.495,20 RON estimat