Atribuită
Cumpărare directă
Coada lemn cu filet pt matura sau mop 31-30 30x 1.5 Dozator sapun plastic 500ml 15x 21 Lavete microfibra universala sh2626 20x 2.9 Manusi menaj economy Clinox L 44-11 20 x1.8 Manusi menaj economy Clinox M 44-13 20x 1.8 Sano Bon Blue Regular 5in1 55g - odorizant WC 30x 5.2 Galeata dreptunghiulara cu storcator si rotile 15L 6x 13 Mop bumbac 250gr. 30x 3.76 ron
- Număr anunț
- DA25513959
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,80 RON
- Valoare atribuită
- 836,80 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.