Atribuită Cumpărare directă

Pix cu gel 0.7mm Forster - 200 buc albastru, 50 buc rosu, 25 buc negru PIX ROUND STIC, BIC - 200 buc albastru Capse 24/6 1000 buc/cutie Kangaro Termen de livrare: max 30.04.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate

Număr anunț
DA25505489
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,75 RON
Valoare atribuită
372,75 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,75 RON

din 372,75 RON estimat