Atribuită
Cumpărare directă
Set masti de protectie EVA, EN 149, 3 straturi, 50 bucati, albastru 2 set; Manusi de protectie GOLDGLOVE Black Powder Free, nitril, marime S, 100 buc 1set; Manusi de protectie SIMBIO, nitril, marime M, 100 buc 1set; Gel dezinfectant pentru maini ULTRA COMPACT Hygienic, 500ml 2 buc
- Număr anunț
- DA25525473
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”DR. GHEORGHE TITE” SAPANTA (CUI 28675644)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,64 RON
- Valoare atribuită
- 478,64 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.