Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii televiziune conform ofertei transmisa la anuntul de publicitate nr. ADV1139354/02.04.2020

Număr anunț
DA25508123
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI 4221110)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
92220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.367,20 RON
Valoare atribuită
1.367,20 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.367,20 RON

din 1.367,20 RON estimat