Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul Contine: Racord compresiune FE 25x3/4”- 20 buc x 2.17 RON + TVA/buc Racord compresiune FI 25x3/4”- 20 buc x 2.45 RON + TVA/buc Racord compresiune FE 32x1” – 80 buc x 2.64 RON + TVA/buc Racord compresiune FI 32x1”- 80 buc x 3.05 RON + TVA/buc Total Pachet: 547.60 RON + TVA Livrarea produselor este asigurata de furnizor, cu titlu gratuit, in termen de 1 zile de la finalizarea achizitiei in SICAP Persoana de contact D-na. Alina STEFAN - Tel. 0748-857688, Mircea CHELU - 0741-231214, Cosmin Pirvulescu -0753-093883
- Număr anunț
- DA25513790
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44167100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,60 RON
- Valoare atribuită
- 547,60 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.