Atribuită
Cumpărare directă
APROV. PT. AUTO Necesar 7338/23.09.2020 Racord.DKR DN 25 1"+BNS 2 SN DN 25 1 60 60 ADAPTOR TRECERE SCURT TATA 3/4-MAMA 1/2 2 12,8 25,6 furtun ARMOFLEX DN 60 1 88,9 88,9 COLIER SGB 64-67 2 12,5 25 RACORD DKR DN 25 1"+BNS 2 SN DN 25 1 60 60 REDUCTIE B-C(5113066089) 1 160 160 STUT LEGATURA DN 16+2 BNS 2 SN DN 16 1 48 48 RACORD CZ 658012 2 20,2 40,4 CUPLA CPL DN 17 1" TATA 1 280,5 280,5 FURTUN aer POLIURETAN P.U. 6X8 2 5 10 NIPLU PNEUMATIC PVC 8 2 5,5 11 FURTUN aer POLIURETAN P.U. 9X12 1 10,1 10,1 NIPLU PNEUMATIC PVC 12 2 7,6 15,2 furtun 2 SN DN 16 DKL/DKL M 26 -850 2 84,6 169,2 Racord. DKOL DN 16 M 26+BNS 2 SN DN 16 1 27 27 TN 98-18L NIPLU 1 11,5 11,5 valoare fara TVA 1042,4
- Număr anunț
- DA25515951
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- GEMAN INVEST SRL (CUI 15674760)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.042,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.042,40 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.