Atribuită Cumpărare directă

a. Verificarea cunoasterii si aplicarii de catre toti lucratorii a masurilor prevazute in planul de prevenire si protectie, precum si a atributiilor si responsabilitatilor ce le revin in domeniul securitatii si sanatatii in munca, stabilite prin fisa postului. b. Instructajul introductiv general se organizează pentru personalul nou angajat, salariaţi transferaţi de la altă unitate, lucrători sezonieri (angajati pe o perioada determinata) in urma solicitarii beneficiarului. c. Urmarirea realizarii masurilor dispuse de catre inspectorii de munca, cu prilejul vizitelor de control si al cercetarii evenimentelor; Tariful pentru pachetul de consultanţă în domeniul SSM , PSU, RSVTI :1000 LEI+TVA/LUNA echivalent cu 1190 LEI cu TVA/ LUNA

Număr anunț
DA25512035
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
SENALUX SRL (CUI 15476674)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat