Atribuită Cumpărare directă

DGASPC S4 achizitioneaza 220 tichete sociale nenominale pentru plata medicamentelor cu o valoare de 10 lei/ tichet, conform HCL Sector 4 nr. 91/27.10.2016.

Număr anunț
DA25500419
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI 14774435)
Cod CPV
79824000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,40 RON
Valoare atribuită
37,40 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,40 RON

din 37,40 RON estimat