Atribuită Cumpărare directă

Furnizare o cantitate estimata de 2.350 ml sange de berbec defibrinat pentru perioada 01.05.2020 - 31.12.2020, pe baza de comanda ferma, conform Contract de furnizare nr.25 / 24.04.2020.

Număr anunț
DA25513983
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE MEDICO-MILITARĂ CANTACUZINO (CUI 15203810)
Cod CPV
33141580-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245,50 RON
Valoare atribuită
1.245,50 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245,50 RON

din 1.245,50 RON estimat