Atribuită Cumpărare directă

-Servicii de mentenanta pentru aplicatia Avanregis. -Servicii de inchiriere a modulului RUN- servicii de import date din baza de date si export date in format RAN tip XML . Durata contractului este pana la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire 4 luni, pana la 30.04.2021

Număr anunț
DA25519692
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72263000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.160 RON
Valoare atribuită
13.160 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.160 RON

din 13.160 RON estimat