Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea de răspundere civilă LABORATOR DE DIAGNOSTIC SI INVESTIGARE IN SANATATE PUBLICA Limita de raspundere pe eveniment / intreaga polita -100.000 eur Asigurator: Omniasig  Prima asigurare 12 luni - 389 EUR - 1883 ron INCEPAND CU DAT DE 28.05.2020

Număr anunț
DA25523668
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.883 RON
Valoare atribuită
1.883 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.883 RON

din 1.883 RON estimat