Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : 13 seturi*16,893 : Caserola PET cu capac atasat, GROASA, 375 cc, 100 buc/set 20 seturi*11,16 : Castron supa, Soup Time 520 gr, 50 buc/set 20 seturi*4,95 : Capac Soup Time 520 gr

Număr anunț
DA25511304
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,81 RON
Valoare atribuită
541,81 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,81 RON

din 541,81 RON estimat