Atribuită
Cumpărare directă
Trusa pentru determinarea calitativa a antigenului Hbe si anticorpilor Hbe – 192 teste/ kit ( 2 microplaci formate din 12x8 godeuri ) Produs Bio-Rad DETECTION KIT FOR HBe Ag AND HBe Ab BY ENZYME IMMUNOASSAY ((kit ptr.detectarea antigenului in invelisul virusului hepatitei B sau a anticorpului HBe in ser uman sau in plasma, 96 de teste)
- Număr anunț
- DA25513824
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.535 RON
- Valoare atribuită
- 2.535 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.