Atribuită Cumpărare directă

cartus HP M15A, CF244A compatibil, nou, garantie

Număr anunț
DA25516186
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE CARAS-SEVERIN (CUI 3228136)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,72 RON
Valoare atribuită
369,72 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,72 RON

din 369,72 RON estimat