Atribuită Cumpărare directă

REGISTRUL AGRICOL 2020-2024; format X4; 100 gospodarii 18 "REGISTRUL AGRICOL 2020 - 2024; format A3; 50 gospodarii " 20 Registru centralizator 1 mai putin

Număr anunț
DA25522126
Autoritate contractantă
Comuna Butoiesti (CUI 8033356)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.423,68 RON
Valoare atribuită
3.423,68 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.423,68 RON

din 3.423,68 RON estimat