Atribuită Cumpărare directă

1 Banane kg 111,00 5,53 2 Castraveti kg 40,00 8,44 3 Ceapa alba kg 50,00 1,98 4 Ceapa rosie kg 20,00 4,20 5 Lamaie kg 21,10 9,81 6 Mere kg 105,00 3,85 7 Morcovi kg 60,00 1,98 8 Patrunjel radacina kg 30,00 5,40 9 Rosii kg 60,00 6,33 10 Varza alba kg 50,00 1,84

Număr anunț
DA25511544
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA GLODENI (CUI 4323241)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.498,27 RON
Valoare atribuită
2.498,27 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
25.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.498,27 RON

din 2.498,27 RON estimat