Atribuită
Cumpărare directă
Halat igienic din fibra:material netesut,legat cu cordon,cu mâneca strânsa cu elastic,cu mansete din material elastic in amestec cu bumbac. Halatele lasa o deplina libertate în miscare, garanteaza confortul în timpul lucrului, chiar si în decursul operatiilor lungi.În plus, materialul din care sunt confectionate permite eliminarea caldurii si a umiditatii în exterior, garantând confortul în timpul lucrului. Îmbracamintea de protectie din fibre este de unica folosinta si disponibila în diferite culori. Culori :albastru, alb.Marimi:M,L,XL,XXL. Numar de bucati in ambalaj:1 set (10 bucati);1 bax(50 bucati),europaleta 48 ambalaje colective. Declaratia de conformitate CE.
- Număr anunț
- DA25514986
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292,50 RON
- Valoare atribuită
- 292,50 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.