Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Folie document A4 - 30 microni - deschidere in "U", 100 buc./set, NOKI set 3 5.63 lei 16.89 lei 2 Biblioraft A4 - 75 mm - coperta laminata (plastifiat), rame metalice de protectie, eticheta detasabila, diverse culori, 925 buc 20 4.39 lei 87.80 lei 3 Pix Schneider K15, div. culori - 0.4 mm - mina: albastra buc 20 1.11 lei 22.20 lei 4 Dosar plastic cu sina si perforatii, diverse culori, 50 buc./set, NOKI buc 100 0.38 lei 38.00 lei 5 Intercalator - separator biblioraft, carton, 10.5 x 24 cm, 100 buc./set, diverse culori, SCR set 4 7.45 lei 29.80 lei 6 Marker cu vopsea 1 - 3 mm, Schneider Maxx 270 - argintiu buc 2 7.50 lei 15.00 lei 7 Marker 1 - 3 mm permanent, vf. rotund, Schneider Maxx 130 (rosu) buc 2 1.95 lei 3.90 lei 8 Capsator 24/6, 26/6, 24/8 și 26/8 SAX 140 incarcare frontala , 25-45 coli buc 2 28.12 lei 56.24 lei 9 PageMarker plastic 45 x 12 mm, forma sageata sau forma dreptunghiulara, 5 culori/set, A set 6 0.98 lei 5.88 lei 10 Alonja arhivare 25 buc/set Ubers Dossy-Fix set 2 16.11 lei 32.22 lei Valoare totala fara TVA 307.93 lei
- Număr anunț
- DA25539472
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,93 RON
- Valoare atribuită
- 307,93 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.