Atribuită Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK L2+ cu management 48 porturi Gigabit + 4 sloturi SFP - T1600G-52TS

Număr anunț
DA25516545
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat