Atribuită Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: 213 PRET DE CATALOG: 31,93 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44316510-6 Feronerie (Rev.2) DESCRIERE: BUTUC JAZZ 26+10+32=68

Număr anunț
DA25532497
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,72 RON
Valoare atribuită
127,72 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,72 RON

din 127,72 RON estimat