Atribuită
Cumpărare directă
Scaun de birou ergonomic Kring Fit, Mesh Negru Rucsac laptop Samsonite XBR-004, 15.6", Negru Mini PC Lenovo ThinkCentre M720Q Tiny cu procesor Intel® Core™ i5-8400T pana la 3.30 GHz, Coffee La Monitor LED Samsung 27", Curved, Full HD, D-Sub, HDMI, Negru, LC27F390FH Laptop ultraportabil ASUS ZenBook 15 UX533FTC cu procesor Intel® Core™ i5-10210U pana la 4.20 GHz Co
- Număr anunț
- DA25525499
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.996,55 RON
- Valoare atribuită
- 15.996,55 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.