Atribuită
Cumpărare directă
UAT Costesti este interesata de achizitionarea a 29 de Scaune - CULOAREA NEGRU Scaunele operative OFF 323 sunt fabricate din: - baza din otel cromat - roti din polipropilena (plastic dur) - piston cu gaz pentru reglare pe inaltime - manere din otel cromat, tapitate cu piele ecologica - sezut si spatar din lemn stratificat, imbracat in burete si tapitat cu piele ecologica. http://www.scauneonline.ro/scaun-birou-off-323
- Număr anunț
- DA25523078
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.772 RON
- Valoare atribuită
- 7.772 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.