Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere tehnica si legislativa, suport tehnic, standard aplicatia AvanTax si Modul SNEP , pentru Biroul Impozite si Taxe Locale. Se va incheia un contract de prestari servicii pentru 8 luni in anul curent, cu perioada de valabilitate de la 01.05.2020 pana la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire in anul urmator pentru 4 luni, respectiv pana la 30.04.2021, daca se identifica fondurile bugetare necesare, conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA25511687
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72267000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.088 RON
- Valoare atribuită
- 20.088 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.