Atribuită Cumpărare directă

Achizitia se face im cadrul proiectului de cercetare 7 PFE/16.10.2018 099.02.011 - Banda autocolanta alba ISOLAB pentru etichetare, 30 m * 19 mm

Număr anunț
DA25529214
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76,74 RON
Valoare atribuită
76,74 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76,74 RON

din 76,74 RON estimat