Atribuită Cumpărare directă

Reparatie frigidere si lazi frigorifice la CSS Odai.

Număr anunț
DA25515404
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
TONI & FAMILY DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 25004121)
Cod CPV
45331200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.383 RON
Valoare atribuită
1.383 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.383 RON

din 1.383 RON estimat