Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale periculoase si/sau nepericuloase. Pretul nu include ambalajele. Preturile nu includ TVA. Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale de trei ori pe saptamana, a circa 1000 kg lunar, incepand cu data de 01.05.2020 pana la data de 31.12.2020. Plata se va face in functie de cantitatea de deseuri colectata lunar conform contract.
- Număr anunț
- DA25540004
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.400 RON
- Valoare atribuită
- 34.400 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.