Atribuită Cumpărare directă

ALGOCALMIN 500mg-1cutie, ALGOCALMIN fiole 1g/2ml-1cutie, ANTINEVRALGIC-1cutie, AULIN 10buc -1CUT, BANEOCIN pulbere- 2/buc, BANEOCIN ung.20g-4buc, CARBOCIT 30BUC-1CUT,, COLEBIL-1 cut, DERMAZIN crema 1% 50g-4buc, DEXAMETAZONA fiola 4ml -DEXAMED- 1cutie, DICARBOCALM 30BUC-1 CUT, DICLOFENAC ung 10mg -1 cutie, ESPUMISAN 40ml-1 cutie, FLAMEXIN 20BUC -1CUT , FLUIMUCIL 5F/CUT-1 cutie, FURAZOLIDON - 3 cutii, GLUCONAT DE CALCIU 95mg X 5 FIOLE- 1 cutie, HEMISUCCINAT HSH 25mg 5buc/c -1 cutie, HEPATHROMBIN ung. 40g-2buc, MIOFILIN fiole 24mg/ml 5F/CUT-1 cutie, NITROGLICERINA 0,5 mg 20BUC/CUT-1 cutie, NOSPA 40mg-2 buc, NUROFEN RACEALA GRIPA 24BUC/CUT-2 cutii, PARACETAMOL 500mg 20BUC/CUT- 2 buc, PARASINUS 20BUC/CUT-2 cutii, SAPROMED pudra 3%- 2 buc, SCOBUTIL 10mg BUSCOPAN-1 buc, TADOR 25mg 10BUC/CUT-2 buc VITAMINA B1 100mg/2ml-1 cutii, VITAMINA B6 50mg/2ml-1 cutii, VITAMINA C 750mg/5ml/-1 cutii.

Număr anunț
DA25539897
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala a Municipiului Buzau (CUI 15353418)
Furnizor / câștigător
TRI FARM SRL (CUI 1357231)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,30 RON
Valoare atribuită
626,30 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,30 RON

din 626,30 RON estimat