Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII ECHIPAMENTE IT: IMPRIMANTE , MULTIFUNCTIONE , CALCULATOARE , LAPTOPURI. Perioada: 01.05.2020-31.12.2020.

Număr anunț
DA25541035
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE ECONOMICO SOCIALA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 9925566)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.033,60 RON
Valoare atribuită
4.033,60 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.033,60 RON

din 4.033,60 RON estimat