Atribuită
Cumpărare directă
AMIANO CLEAR GLASS 5L buc 2.00 X 39.02 RON fara TVA / buc 2 MSV MOP MICROFIBRA BALERINA buc 10.00 X 10.80 RON fara TVA / buc 3 MISAVAN GEL WC MARINE 4 IN 1 1L buc 20.00 X 7.90 RON fara TVA / buc 4 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 3.00 X 84.49 RON fara TVA / bax 5 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 4.00 X 49.68 RON fara TVA / bax 6 PAHARE 160ml ALBE 100/set set 5.00 X 3.31 RON fara TVA / set 7 FARFURII PLATE 50/set Italia set 10.00 X 8.66 RON fara TVA / set 8 FARFURII DESERT 50/set Italia set 10.00 X 7.74 RON fara TVA / set 9 SACI MENAJ 60L 50/set SUPER REZISTENTI set 5.00 X 10.52 RON fara TVA / set 10 SACI MENAJ 35L 50/set SUPER REZISTENTI set 10.00 X 7.28 RON fara TVA / set 11 MSV MATURA BELLA PREMIUM BLUE buc 5.00 X 6.12 RON fara TVA / buc 12 DR.STEPHAN SHINE-BATH 5L buc 3.00 X 76.08 RON fara TVA / buc 13 MISAVAN VASE ALOE VERA BALSAM 1000ml buc 2.00 X 5.68 RON fara TVA / buc 14 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 5.00 X 1.85 RON fara TVA / buc 15 LAVETA MICROFIBRA GEAMURI 10/set VERDE set 1.00 X 43.21 RON fara TVA / set 16 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ALBASTRU set 1.00 X 41.66 RON fara TVA / buc 17 DISPENSER PROSOAPE PLIATE ECONOMY buc 1.00 X 37.50 RON fara TVA / buc 18 MSV MONOROLA 300M 2str buc 2.00 X 27.06 RON fara TVA / buc 19 MSV MONOROLA 150M 2str buc 4.00 X 13.47 RON fara TVA / buc 20 MISAVAN CREMA TRATAMENT STICLA 500ml buc 4.00 X 6.17 RON fara TVA / buc 21 SAVELLE SAPUN 500ML DIAMOND buc 10.00 X 5.65 RON fara TVA / buc 22 AMIA
- Număr anunț
- DA25540658
- Autoritate contractantă
- COMUNA SADOVA (CONSILIUL LOCAL SADOVA SUCEAVA) (CUI 4326779)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.884,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.884,17 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.