Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile constau in: -reparatii interioare: reparatii tencuieli, razuit pereti, glet, vopsitorii lavabile, vopsitorii balustrade, vopsitorii pereti, vopsitorii tamplarie, vopsit conducte, desfacere tavan gipscarton, montat tavan gipscarton, desfacere placaje , placaje din faianta, pardoseli din parchet melaminat, plinte pvc, teava pp, fitinguri pp , bratari fixare tevi, robineti, sifoane lavoar, ventil de scurgere , boiler electric -reparatii exterioare: sapaturi, nivelare, strat balast, strat nisip, compactare, pavaje borduri, incarcare in auto, transport cu roaba, transport rutier pamant, transport prin purtat direct, cofraje , plasa sudata, turnare beton, balustrada , transport rutier materiale
- Număr anunț
- DA25546519
- Autoritate contractantă
- COMUNA FRATA (CUI 4546944)
- Furnizor / câștigător
- PERFECT IDEAL BOBMAR S.R.L. (CUI 40230661)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185.109,39 RON
- Valoare atribuită
- 185.109,39 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.