Atribuită Cumpărare directă

Produsul va fi livrat insotit de toate subansamblele/părțile componente necesare punerii și menținerii în funcțiune. Garantia 24 de luni de la data receptiei

Număr anunț
DA25530827
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.620 RON
Valoare atribuită
3.620 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.620 RON

din 3.620 RON estimat