Atribuită Cumpărare directă

DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L - 4.00 BUC X 245.70 RON fara TVA /buc

Număr anunț
DA25515106
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
982,80 RON
Valoare atribuită
982,80 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

982,80 RON

din 982,80 RON estimat