Atribuită
Cumpărare directă
Scaner WorkForce DS-1630, plat Rezoluţie optică (ADF)600 DPI x 600 DPI (orizontal x vertical) Rezoluţie scaner1.200 DPI x 1.200 DPI (orizontal x vertical) Interval scanare210 mm x 297 mm (orizontal x vertical) Dimensiune minimă documente ADF89 mm x 127 mm (orizontal x vertical) Dimensiune maximă documente – ADF210 mm x 3.048 mm (orizontal x vertical) Formate hârtieA4, A5, A6, B5, Letter, Letter Legal Randament Birou general Sursă de lumină Tehnica ReadyScan LED Viteză de scanareMonocrom: 25 Pagini/min. - Color: 25 Pagini/min. , Rezoluţie: 200 / 300 dpi, Monocrom: 10 imagine/min - Color: 10 imagine/min , Rezoluţie: 200 / 300 dpi Capacitate de setare a hârtiei50 Coli, Greutate hârtie ADFAuto loading: 50 - 120 g/m² Fiabilitate ciclu de lucru zilnic1.500 Pagini Alimentare automată cu documente50 Pagini Duplex Scan-Da, Prelucrare avansată imagini, Corectare automată a poziţiei înclinate a hârtiei, Îmbunătăţire culoare RGB, rotire automată a imaginii, Îmbunătăţire text,, Mascare neclarităţi, , Recunoaştere coduri de bare, Acceptă OCR A şi B pe zone, OCR zonal complet Formate ieşireBMP, JPEG, TIFF, Scanare către multi TIFF, PDF, Scanare către pdf / batch, Scanare către PDFcăutabil, Scanare către PDF sigur, PDF/A Caracteristici comprimare fişierComprimare hardware JPEG, volum 1500pag/zi, conexiuni USB 3.0, Panou LCD cu 5 randuri de ctii de scanare prin ton de comanda. Garantie 24 luni.
- Număr anunț
- DA25568423
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BRAILA (CUI 11472262)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 38520000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 776,47 RON
- Valoare atribuită
- 776,47 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.