Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 140 nmc/luna oxigen medicinal imbuteliat X 19,00 lei = 2.660,00 lei/luna Taxa mentenanta (verificare butelii inainte de umplere si imbuteliere ) = 500,00 lei/luna Taxa chirie abonament /luna (100 butelii proprietate Linde) =900,00 lei/luna Verificare ISCIR si operatiuni conexe - 1.031.25 lei/luna Pretul nu contine TVA
- Număr anunț
- DA25546920
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.730 RON
- Valoare atribuită
- 40.730 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.