Atribuită Cumpărare directă

Demontat corpuri de iluminat stradal, montat corpuri de iluminat stradal, reparat corpuri de iluminat stradal (inlocuit bec economic 32W si CDD 45, inlocuit retea iluminat ( demontat retea deteriorata, montat TYIR 16+25, ciburi si CDD 45) si reparat puncte de aprindere (inlocuit contactor 80A, ceas programator electronic).

Număr anunț
DA25529676
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.374,18 RON
Valoare atribuită
2.374,18 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.374,18 RON

din 2.374,18 RON estimat