Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita: - butasii de crizantema multiflora Camina Red - 3.000 bucati; - butasii de crizantema multiflora Arluno Pink - 2.000 bucati; - butasii de crizantema multiflora Arluno Yellow - 2.000 bucati; Butasii vor veni in tavite cu substrat nutritiv de amestec pamant, inradacinati, gata pregatiti pentru transplantare. Perioada de inflorire a plantelor incepe in luna septembrie pana in luna noiembrie. Plante ornamentale destul de rezistente si nu necesita ingrijiri laborioase. Planta este semi arbustiva de forma unei tufe compacte , bogata in inflorescente de culori vii.
- Număr anunț
- DA25535464
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- HORTIFRUCT SRL (CUI 23111792)
- Cod CPV
- 03121100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.400 RON
- Valoare atribuită
- 29.400 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.