Atribuită
Cumpărare directă
Nufăr Dezinfectant Universal fără Clor este un produs special conceput pentru curatarea si dezinfectarea suprafetelor si a obiectelor. Actiunea bactericida si fungicida asigura igiena perfecta, suprafetele fiind dezinfectate in profunzime. Formula avizata de COMISIA NATIONALA DE BIOCIDE - Aviz 2691BIO/02/12.24. Parfum plăcut, fără clor. Sistem prevăzut cu pulverizator, pentru aplicare ușoară. Recomandat pentru: pardoseli de orice tip, ustensile de lucru, jucării, aparate electrocasnice, întrerupătoare, clanţe uşi, telefoane, tastaturi, coşuri de gunoi, obiecte sanitare, capace și vase toaletă, cuşti/colivii animale de casă etc.
- Număr anunț
- DA25562823
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.