Atribuită Cumpărare directă

- 34 circuite inchiriate - Abonament lunar total 28 Euro+Tva - Perioada contract 8 luni: 1.05.2020 – 31.12.2020 - Valoare totala contract: 224 Euro + Tva, 1 096.72 Lei + Tva

Număr anunț
DA25539900
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64214400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096,72 RON
Valoare atribuită
1.096,72 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,72 RON

din 1.096,72 RON estimat