Atribuită
Cumpărare directă
1. HARTIE COPIATOR A4 EUROBASIC 50 TOP 2. HARTIE COPIATOR A3 2 TOP 3. DOSAR INCOPCIAT 1/1 200 BUC 4. DOSAR SINA CARTON 200 BUC 5. DOSAR PLASTIC 200 BUC 6. DOSAR SIMPLU 100 BUC 7. CD 100 BUC 8. FILE PLASTIC 200 BUC 9. ALONJE 100 BUC 10. BANDA ADEZIVA 19X33 10 ROLE 11. AGRAFE BIROU 20 CUT 12. CAPSE 24/6 20 CUT 13. CAPSE NR 10 10 CUT 14. PIX SENATOR PLASTIC 20 BUC 15. PIX CORECTOR 5 BUC 16. BIBLIORAFT MARMORAT 30 BUC 17. PLIC C5 200 BUC 18. PLIC C4 100 BUC 19. SFOARA BBC 160 GR 10 GHEME 20. MOUSE OPTIC 3 BUC 21. CAPSATOR C14 1 BUC 22. FOARFECE 1 BUC
- Număr anunț
- DA25537322
- Autoritate contractantă
- Comuna Lelesti (CUI 4898738)
- Furnizor / câștigător
- ZEUS SRL (CUI 2159860)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.492,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.492,44 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.