Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici tehnice: Pornire manuala Putere nominală: 650 W Lungime lama: 560 mm Capacitate (max): 23mm raport combustibil ulei: 25:1 Dislocare cilindrica: 22,5 cm Capacitate rezervor combustibil: 500 ml Nr. maxim rotatii : 6500 min-1 Greutate: 5,660 kg

Număr anunț
DA25533901
Autoritate contractantă
Gradinita Paradisul Verde (CUI 4505545)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat