Atribuită Cumpărare directă

ABONAMENTE PE ANUL 2020 LA: ARCHITECTURAL DESIGN ARHITECTURAL RECORD Criticat Paris DESIGN DIFFUSION NEWS (DDN) DOMUS Historia Urbana Bucuresti IGLOO HABITAT & ARHITECTURA INTERNI (MILANO) L'ARCA INTERNATIONAL L'ARCHITECTURE D'AUJOURD'HUI LE MONITEUR ARCHITECTURE LOTUS INTERNATIONAL MONITORUL OFICIAL PARTEA I TOPOS URBANISME

Număr anunț
DA25539753
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
Cod CPV
22212100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.162 RON
Valoare atribuită
13.162 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.162 RON

din 13.162 RON estimat