Atribuită
Cumpărare directă
Abonament furnizare conexiune internet si mentenanta camere IP - 4 buc - 5 LUNI X 2000 RON. Locatiile camerelor: Zona instalare: Hotel Doina Mamaia Zona instalare: Hotel Alcor Mamaia Zona instalare: Hotel Perla Mamaia Zona instalare: Hotel Sport Constanta Zona instalare: Forum Costinesti Pret lunar
- Număr anunț
- DA25530849
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.