Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Județean Vâlcea achiziționează, pentru Inspectoratul pentru Situații de Urgență „General Magheru” al Județului Vâlcea, rindea electrică cu următoarele caracteristici tehnice: - puterea absorbită: 1200 W; - turația în gol: 15000 rpm; - lățimea de lucru: 170 mm; - adâncime de lucru: 0-2 mm; - talpa rindelei: 525 mm - greutatea: 9 kg.

Număr anunț
DA25559076
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43810000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.987,39 RON
Valoare atribuită
1.987,39 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.987,39 RON

din 1.987,39 RON estimat