Atribuită Cumpărare directă

CMIASVB SA achizitioneaza Abonament acces serviciu legislativ Lege5 Online LEGISLATIE + MOF IV pentru 8 luni pana la data de 31.12.2020

Număr anunț
DA25554690
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA INTRETINEREA ARBORILOR SI SPATIULUI VERDE BUCURESTI S.A. (CUI 37829106)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
48920000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602,64 RON
Valoare atribuită
602,64 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

602,64 RON

din 602,64 RON estimat