Atribuită
Cumpărare directă
Sapun Lichid Dezinfectant si Antiseptic - Maini si Tegumente Prestisept, 1litru preparat, avizat MS În spitale pentru spalarea si dezinfectarea preoperatorie a mâinilor,în domeniul alimentatiei publice, a industriei alimentare si, în general, în domeniile de activitate în care se impun reguli stricte de igiena Are dublu efect: dezinfectant si antiseptic. Se aplica 5-10 picaturi pe palme, dupa care se freaca una de alta minimum un minut sau se sterg mâinile cu un tampon înmuiat în produs. Ulterior se spala cu multa apa curata si se usuca • Bactericid, Fungicid
- Număr anunț
- DA25564045
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,20 RON
- Valoare atribuită
- 260,20 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.