Atribuită
Cumpărare directă
serviciile vor fi asigurate in permanenta, 8 ore pe zi, de catre 2 persoane atestate in conformitate cu legislatia in vigoare. Una dintre persoane va asigura permanenta la sediul central al achizitorului, cealalta persoana va avea si atributii de control in teren pentru verificarea respectarii normelor privind securitatea muncii. Se va incheia contract pana la 31.12.2020, cu prelungire prin act aditional pana la 30.04.2021.
- Număr anunț
- DA25542843
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Furnizor / câștigător
- MICHITUC MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27230702)
- Cod CPV
- 71317100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.400 RON
- Valoare atribuită
- 32.400 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.