Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii postale de distribuirea corespondentei compus din: -acte de procedură şi servicii poştale interne şi internaţionale, servicii de coletărie internă şi căsuţă poştală, conform contract subsecvent nr. 2/30.04.2020

Număr anunț
DA25566845
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BRASOV (CUI 17016290)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.321,32 RON
Valoare atribuită
78.321,32 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.321,32 RON

din 78.321,32 RON estimat