Atribuită Cumpărare directă

- Intocmirea si/sau analiza (in functie de caz) a continutului documentatiei de atribuire: Invitatie NFP, model de contract, model de formulare, caiet de sarcini/fise tehnice; - Asistenta la intocmirea dosarului de achizitie publica; - Asistenta pentru lansarea procedurilor ; - Asistenta la formularea raspunsurilor la solicitarile de clarificari si a punctelor de vedere din partea autoritatii contractente in eventualitatea depunerii unei contestatii; - Verificarea tehnico-economica a tuturor ofertelor depuse la proceduri prin experti cooptati si intocmirea rapoartelor de evaluare aferente; - Asistenta la intocmirea/verificarea rapoartelor de evaluare/negociere, solicitarilor de clarificari, raportului de progres, comunicarilor, contractului si orice alte documente necesare finalizarii dosarului de achizitie final (de ex: scrisoare de buna executie). Caietul de sarcini se va intocmi pentru achizitia a 17 echipamente necesare dotarii sectiei ATI din cadrul Spitalului Municipal Lupeni,echipamente prezentate in documentul incarcat. Prin acceptarea achizitiei Ofertantul este de acord cu clauzele contractuale prevazute in Modelul de contract incarcat.

Număr anunț
DA25541758
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat