Atribuită Cumpărare directă

Igienizant pt maini

Număr anunț
DA25525350
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.412 RON
Valoare atribuită
1.412 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412 RON

din 1.412 RON estimat